Reklama

Aktuality


Strana:1..34567[8]91011..24

Bratislava...

28.11.2015

Doprava na koncert...

...taxislužba NONSTOP

Vážení přátelé, dostáváme stále více dotazů, kde je přesně ten náš narozeninový koncert. Tak tedy je to v zámeckém parku na zámku v Korozlukách, což je 10 km od Mostu (viz. mapka) Toto místo jsme vybrali záměrně, protože k tomuto místu máme velmi příznivý vztah. Atmosféra koncertu bude určitě podmaněná i nádherným prostředím. Uvidíte sami. U zámku je i velké parkoviště, kde se dá bez problémů zaparkovat a pokud by se mezi Vámi našla skupinky, které se nemůžou dohodnout na řidiči (z důvodu velké žízně, či strachu z noční jízdy zpět Emotikona smile, tak jsme pro Vás domluvili skvělou nabídku. Pokud zavoláte TAXISLUŽBU NONSTOP – tel.: 606 277 288 nebo 476 108 383, dovezou Vás na koncert za jednotnou cenu 150,- Kč, což je při odvozu čtyř lidí 37,- Kč na osobu. Stejná cena platí i při odvozu z koncertu. Podmínka je při cestě tam – jedno nástupní místo a při cestě zpět jedno výstupní místo. Pokud by byl zájem o rozvoz po městě na více míst, tak řidič taxislužby zapne taxametr až při příjezdu do Mostu. Děkujeme Taxislužbě Nonstop za výbornou domluvu a jejich podporu. Věříme, že se na koncert těšíte stejně jako my. Za PKMB Míra Kuželka

Předprodej vstupenek...

... na výroční koncert

Tak je to tady. Předprodej vstupenek na jedinečný narozeninový koncert zahájen!

Předprodejní místa jsou:

 • Rozmarná vinotéka – Chomutovská 2229/28
 • Květinka u 2květinek – J. Dobrovského 2296/7 (objekt restaurace Záchytka)
 • CK Artemis – Radniční 1
 • Studio Ponte records – Moskevská 12 (budova městské knihovny – boční vchod u parkoviště)


 • Cena vstupenek 150,- Kč

  Těší se na Vás Petr Kalandra Memory Band, Zuzana Michnová, Oskar Petr, Jirka Charypar, Zdarr, Genius Loci, Cumbál a spoustu dalších speciálních hostů.

  VÝROČNÍ KONCERT

  Výroční koncert skupiny Petr Kalandra Memory Band (10 let) k poctě báječného muzikanta Petra Kalandry od jehož odchodu k nebeské bráně uplyne v září 20 let.
  hosté: Oskar Petr, Zuzana Michnová, Jirka Charypar, režisérka Jitka Němcová, dcera Petra Kalandry Karolína, skupina ZDARR (15 let), skupina Genius Loci, bývalí členové kapely - Petr Batěk, Petr Ernst ...a mnoho dalších.
  To vše se uskuteční v překrásném prostředí zámku Korozluky (20 let novodobé historie zámku).

  Tak máme pro Vás důležitou informací. Předprodeje vstupenek na unikátní narozeninový koncert bude zahájen v pondělí 17.8. Vstupenky si můžete zakoupit v Rozmarné vinotéce, Chomutovská 2229/28, nebo v květince U dvou květinek, J. Dobrovského 2296/7 (objekt restaurace Záchytka). Cena vstupenky je 150,- Kč. O dalších novinkách a zajímavostech z předkoncertní horečky vás budeme včas informovat. Za PKMB - Míra Kuželka

  PF 2015 ...

  ... vše nej

  DOČESNÁ ...

  ... Žatec

  ... dnes ve 21:30 !!!! - scéna Letní kino >>>>>
  Na plakátě je uveden původní čas ....
  na žádost Luboše Andršta jsme si to s ním prohodili ...

  E-SHOP ...

  ... zprovozněn !!!

  e-shop
  Na našich stránkách jsme zprovoznili odkaz na E-SHOP (vpravo dole), který pro nás provozuje náš kamarád Tomáš Smrž - hudebniny Tymos.

  V E-SHOPU si můžete obejdnat DVD Live, trika (starší i novější edici), hrneček, kasičku ...a určitě bude časem přibývat nové zboží. Tak teda neváhejte a mrkněte co jsme pro Vás připravili.
  * 16.08.14
  * 20:00
  * Bechyňské doteky
  * nám.T.G.M
  * Bechyně
 • 28.06.14 * sobota
  * 20:00
  * White stork
  * Luka u Jihlavy
 • 05.07.14 * sobota
  * Den lidových řemesel
  * Žacléř
  * O.Petr
 • 12.07.14 * sobota
  * 18:30
  * Golden Crown Blues Fest
  * Č. Budějovice (Nové Dvory)
  * (& CLiff Moore)
 • Hráli jsme ...

  ... a bylo to fajn

  Přátelé, kamarádi, příznivci naší kapely a všichni ostatní co navštěvujete naše webové stránky. Opět se dostávám k popisu několika posledních koncertů. Ač je již črven ve své polovině, moc se toho v kapele nestalo. Koncertů nebylo moc, zato Míra si užil krásnou dlouhou dovolenou „za velkou louží“ a věřte, že pokud přijdete na některý z našich koncertů určitě se nějakou perličku z jeho cesty dozvíte.

  Tak, jako diváci, kteří přišli 31.5. do Blues Sklepa. Míra to měl ztížené množstvím nečesky mluvících návštěvníků našeho koncertu. A tak se mluvilo a překládalo do Finštiny, Španělštiny, Němčiny a Angličtiny. Naštěstí se jednalo jen o jednotlivá slova a tak třeba víme, že záliv se řekne – Lahti, Bahía, Bucht a taky Bay. Do Blues Sklepa se na náš koncert přijeli také podívat kamarádi z Litoměřic. Byl to velice vydařený večůrek.

  To návštěvníci klubu U kouřícího králíka v Brně byli 25.4. o vyprávění Mirečka ošizeni… teda o vyprávění o USA, protože to se na cestu teprve chystal. Ale jinak toho vyprávěl dost … to on umí … a hezky to umí. Měli jsme také hudebního hosta, kterým byl světoznámý bluesman Tom Bowling z daleké …Třebíče.

  V březnu jsme si zahráli v Říčanech u Prahy v KC Labuť s Oskarem a Zuzanou. Během koncertu pokřtil kytarista František Francl dvoj CD live záznamu z pražské LaFabriky který se uskutečnil 14.6.2012. Nedočkavě jsem si obě CD pustil v autě cestou z Říčan a musím říct, že to zní velice pěkně. Časem pro Vás připravím na stránky pár audio fragmentů z těchto CD.

  Chcete li nás vidět a hlavně slyšet, hlídejte si náš kalendář, kde stále přibývají nové a nové „ KONCERTY “. Těšíme se na Vás.
  Strana:1..34567[8]91011..24
  Vyrobil Alkalis (c) 2007