Reklama

Aktuality


Strana:1..234[5]678910..24

Korozluky fest...

... skoro za dveřmi (7.9.2018 - 18:00)

My už se moc těšíme. Doufám, že jste na tom podobně jako my. Jako v minulých ročnících je pro Vás připraveny výhodná doprava taxislužbou (podrobnosti upřesníme), stánky s občerstvením, ale hlavně báječná atmosféra zámeckého parku. Díky výběru hudebních hostů, bude na co koukat a hlavně co poslouchat. Přijďte se podívat a zjistěte sami, že nekecáme. Rovněž nám můžete do fóra psát co se Vám líbilo, co vám chybělo, koho byste třeba v příštích ročnících chtěli vidět a slyšet a další připomínky a náměty.

Vinobraní Litoměřice 2018 ...

... program

Mostecký Míra Kuželka ...

...přivezl na hrad Střekov bluesové radosti

Mostecký deník, 15.7.2018 autor: Radek Strnad

Ústí nad Labem – Byli jste báječné publikum, loučil se po dvou hodinách hraní a společných zážitků na terase hradu Střekova mostecký bluesový kytarista a zpěvák Míra Kuželka.

Muzikant, který se svou báječnou kapelou Petr Kalandra Memory Band v sestavě dvě kytary, bicí, klávesy, foukačka a baskytara večer co večer skládá poklonu bohužel již zesnulému českému bluesmanovi, bývalému členovi skupin Marsyas, ASPM a také majiteli vlastní kapely Session Band.

„Letošní první kapela Petr Kalandra Memory Band startovala už první ročník festivalu a letos začala ten jubilejní desátý, ale vlastně hrají na festivalu již potřetí. Po loňském koncertě si je vyžádal generální partner Petr Houška ještě jednou. Přiznávám, že jsem je velmi rád oslovil opět. Generálnímu partnerovi se neodmlouvá. Ale aby hráli každý rok, to už ne,“ prozradil strategii svých koncertů na hradě Střekov Martin Kráľovský, zakladatel a stabilní pořadatel Střekovského hudebního léta. Současně je také dramaturgem pražského hudebního klubu Malostranská beseda, i proto má k hudbě tak vřelý vztah.

Z hradu se hudba pěkně nesla
Kdyby se smělo v Ústí hrát déle, určitě by Kuželka přidal minimálně pět, osm songů. Došlo by nejen na Zmrzlináře od Marsyas, ale užili bychom si i víc než Krylova Anděla; jen ho Míra zpíval krapet jinak. Užili jsme si od šestky Dětské šaty, nadchlo procítěné Břímě, publikum se přidalo k písni Měšťácký blues. „Žijeme naplno a užíváme si to, abychom se za sebe nemuseli stydět,“ tvrdil usměvavý lídr kapely.

A došlo i na „drogy“, to když Kuželka připomněl Cockerův Cocain. Muzikant Šikula přidal sólo na foukací harmoniku, publikum nadšeně tančilo i v kleče a vzývalo tak své bluesové bohy. A pohledná slečna s dlouhými vlasy nejen že si snad každou píseň koncertu zpívala s kapelou, ale i hezky nazpaměť. Ve finále hradní show už se pak „neudržela“, slušně požádala a vlípla Mírovi Kuželkovi hubana. Byl nadšený a zatoužil, aby měl snímek pěkné dívky i ve zkušebně na památku.

Kuželka měl na terase plno. Festival pokaždé přijde na 150 korun vstupného. Druhá se tu představí tvrdší bluesová kapala Krausberry, vystoupí ve třech jako „Malá parta“. Ten koncert se na hradě Střekov odehraje v pátek 27. července. 10. srpna zde pak hrají pražští folkoví Jananas a seriál uzavře v pátek 24. srpna Kateřina Steinerová se svými swingovými chlapci. Stále je se na co těšit.

Odkaz na článek

Video - prezentace...

... skupiny PKMB

Video - prezentace nejen pro pořadatele kulturních akcí...Korozluky... 7.9.2018

OPĚT NAPOSLEDY ?

Na letošním festivalu na zámku v Korozlukách u Mostu letos 7.9.2018 vystoupí kromě nás

Pepa Štross & syn
Vladimír Mišík a ČDG
Pavlína Jíšová a Šany Šanclová
Oskar Petr a (pravděpodobně houslistka Helén)
Cumbal

Opět pro Vás připravujeme zajištění zvýhodněného dopravního spojení Taxislužbou (budeme Vás včas informovat). Rovněž, jako v minulých ročnících, bude zajištěno občerstvení.

Už se těšíme... váš PKMB
Blíží se další ...

... koncerty

Nenechte si ujít naše další koncerty...
Těšíme se na Vás !!!
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>kliknutím se obrázek zvětší>>
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

TRUHLÁRNA...

...Jesenice

Koncert v klubu Truhlárna se uskuteční v náhradním termínu v pátek 26.10.2018. Děkujeme majitelům klubu manželům Louženským, že nám vyšli vstříc v nelehké situaci a také děkujeme Vám, že nám zachováte přízeň.

Smutná zpráva ...

...

S hlubokým zármutkem a neskutečným smutkem oznamujeme, že v pondělí 14.5.2018 zemřel při autonehodě poblíž Berlína náš skvělý kamarád, člen skupiny Petr Kalandra Memory Band - Petr Bláha.

Blíží se ...

... koncerty

21.04.18 * Bobování pro Kačku * Beseda * Hrob
12.05.18 * Zahájení lázeňské sezóny * Poděbrady
19.05.18 * klub Truhlárna * Jesenice u Rakovníka
26.05.18 * Zahájení lázeňské sezóny * Teplice
16.06.18 * Stochovské kulturní léto * Stochov

Bandzone

...

Nyní můžete naši kapelu sledovat i na stránkách hudebních skupin...
BANDZONE
Strana:1..234[5]678910..24
Vyrobil Alkalis (c) 2007